+905059403778

Sosyal Medyada Biz}

HEDİYELER SİZİ BEKLİYOR
Kampanya kapsamında bize iş yaptıran müşterilerimiz için eşine dostuna referans olarak bizi tavsiye eden müşterilerimiz için sürpriz hediyelerimiz olacak
BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Hakkımızda

Hakkımızda

Koltuk Döşeme işi tamamen ustalık ve tecrübe gerektiren bir iştir,çünkü bu alanda fabrikasyon işlerde olduğu gibi tek bir model veya belli başlı birkaç model üzerinde çalışma yapılmıyor.

İzmir Koltukcu olarak bu sektörde hizmet vermeye hazırız,Hakkımızda sayfamızı inceleyerek az çok bizi tanırsınız.

NEDEN KOLTUK DÖŞEME YAPTIRMALISINIZ?

Koltuk kaplama ustalığının gereği hemen hemen her modeli çalışabiliyor olmayı gerektirir,bizde bu manada yılların vermiş olduğu tecrübeyle Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri,özel ölçü koltuk imalatı gibi konularda siz değerli müşterilerimize ustalık ve vermiş olduğumuz hizmette yeterli olduğumuzu düşünüyoruz.

izmir koltukcu

Koltuk Döşeme,Koltuk Tamiri,Koltuk Kaplama,Koltuk Yüzleme

Şimdi gelelim asıl konumuza, insanların koltuklarını döşeme yaptırmalarının en temel nedeni günümüz ekonomik şartlarıdır,çünkü öyle uzun yıllar kullanılabilecek Koltuk Fiyatları bütçeyi oldukça zorluyor olması diyebiliriz,hal böyle olunca daha uygun ve daha kaliteli bir oturma gurubuna veya koltuk takımına sahip olmak için koltuk döşeme tercih sebebi oluyor.

Bir diğer konu mevcutta olan koltuğun uzun yıllar kullanılarak rahatlığı,konforu ve sağlamlığı test edilmiştir yeni koltuk alalım ama ne kadar sağlam, ne kadar rahat, ne kadar kullanışlı olur düşüncesi en iyisi eskileri koltuk döşeme yaptıralım yine uzun yıllar kullanalım düşüncesi.

Bu nedenlerden dolayı koltuk döşeme işi son zamanlarda gündeme gelen önemli bir iş alanı haline gelmiştir

Sizin yapmanız gereken böyle bir düşünceniz varsa hiç vakit kaybetmeden koltuklarınızı ustalarımızın güvenli ellerine bırakmak.

İzmir Koltukcu olarak bu sektörde hizmet vermeye hazırız,Hakkımızda sayfamızı inceleyerek az çok bizi tanırsınız.

  • Koltuklarınızın döşemelerinin uzun süreli kullanım yüzünden yıpranıp hasar gördüğü, kalıcı lekelerle sahip olduğu durumlarda
  • Koltuk süngerlerinin uzun yıllar kullanıma dayalı konforunu yitirmesi halinde,
  • Koltuğunuzun modelin, desenini ve rengini değiştirmek istediğiniz zaman,
  • Bir salonu yeniden dekore ederken,o zamanın favori renkleri ile değişim yapmak istediğinizde,
  • Evinize kısıtlı bir bütçeyle farklı bir hava vermek istediğinizde, Koltuk Döşeme hizmeti konusunda İzmir Koltukcu’dan yardım alabilirsiniz.

İzmir Koltukcu eski koltuklarınızı değerlendirirken, daha az para harcayarak yeni bir koltuk takımına sahip olmanın en uygun yoludur.

Kolay temizlenebilir bir kumaş olmasının yanı sıra konforlu ve şık bir yapıya sahip. Ancak yine de temiz kullanmanızı gerektirecek bir model değildir çünkü kolay temizlenebilen nanoteknoloji bir kumaştır. Vişne suyu, şarap, kahve ve benzeri zor lekeler bu tarz kumaşların en büyük düşmanıdır.

Hemen Ara