+905059403778

Sosyal Medyada Biz}

HEDİYELER SİZİ BEKLİYOR
Kampanya kapsamında bize iş yaptıran müşterilerimiz için eşine dostuna referans olarak bizi tavsiye eden müşterilerimiz için sürpriz hediyelerimiz olacak
BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Selçuk Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Selçuk Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Selçuk Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Aynı koltuk modelini farklı renk ve desenlerde Kombinasyon yaparak farklı kombinasyonlar üretilebiliyor.Bu şekilde hazır olarak bulunabilen takımlar da mevcut. Bir Koltuk takımında farklı renk ve desenlerin veya düz renk bir kumaş ile o renkleri içeren desenli bir kumaşın oluşturduğu kombinasyonlar kullanmak koltuk takımını çok daha modern bir görüntüye kavuşturuyor.

Selçuk Koltuk Döşeme firma olarak sadece Selçuk’da değil İzmir geneli Selçuk Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri , Selçuk Koltuk Kaplama , Selçuk Koltuk Yüzleme artık adına ne derseniz,gibi konularda hizmet alabileceğiniz sayılı firmalardan birisidir. Siz de oturma odası, çalışma odası veya yatak odası gibi alanlarda kullandığınız koltuklar için benzer kombinasyonları tercih ederek modern dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Ayrıca böyle takımlara renk renk kırlentler de çok yakışacaktır.Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri konusunda son yıllarda oldukça popüler olan bir yöntem var.

Köşe Koltuk

Selçuk Koltuk Döşeme,Selçuk Koltuk Tamiri,Selçuk Koltuk Yüzleme,Selçuk Koltuk Kaplama

Leke tutan ve temizliği zor olan kumaşlar pek kullanışlı değildir. Hele de çocuklu ve hayvanlı bir eve sahipseniz hassas kumaşların kullanıldığı koltuk ve oturma gruplarını tercih etmemelisiniz.

Bu dekorasyonda Nubuk kumaşın kullanıldığı modern ve rahat bir takım görüyorsunuz.Rengi, sade modeli ve modern kumaşı ile oldukça başarılı bir takım.

  • Koltuklarınızın döşemelerinin uzun süreli kullanım yüzünden yıpranıp hasar gördüğü, kalıcı lekelerle sahip olduğu durumlarda
  • Koltuk süngerlerinin uzun yıllar kullanıma dayalı konforunu yitirmesi halinde,
  • Koltuğunuzun modelin, desenini ve rengini değiştirmek istediğiniz zaman,
  • Bir salonu yeniden dekore ederken,o zamanın favori renkleri ile değişim yapmak istediğinizde,
  • Evinize kısıtlı bir bütçeyle farklı bir hava vermek istediğinizde, Koltuk Döşeme hizmeti konusunda İzmir Koltukcu’dan yardım alabilirsiniz.

Selçuk Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri, eski koltuklarınızı değerlendirirken, daha az para harcayarak yeni bir koltuk takımına sahip olmanın en uygun yoludur.

İzmir Selçuk İlçesinde Koltuk Döşeme Hizmeti alabileceğiniz başlıca mahalleler:

Selçuk 14 Mayıs Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Acarlar Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Atatürk Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Barutçu Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Belevi Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Cumhuriyet Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Çamlık Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Gökçealan Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Havutçulu Koltuk Döşeme,

Selçuk İsa Bey Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Sultaniye Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Şirince Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Zafer Mahallesi Koltuk Döşeme,

Selçuk Zeytinköy Mahallesi Koltuk Döşeme,

Kolay temizlenebilir bir kumaş olmasının yanı sıra konforlu ve şık bir yapıya sahip. Ancak yine de temiz kullanmanızı gerektirecek bir model değildir çünkü kolay temizlenebilen nanoteknoloji bir kumaştır. Vişne suyu, şarap, kahve ve benzeri zor lekeler bu tarz kumaşların en büyük düşmanıdır.

3.234 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara