+905059403778

Sosyal Medyada Biz}

HEDİYELER SİZİ BEKLİYOR
Kampanya kapsamında bize iş yaptıran müşterilerimiz için eşine dostuna referans olarak bizi tavsiye eden müşterilerimiz için sürpriz hediyelerimiz olacak
BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Köşe Koltuk

Köşe Koltuk

  Kentsel dönüşüm adı altında yeni inşa edilen binaların içine kapatılmış küçük dairelerin içine hapsedilmiş küçük salonlarda daha çok gördüğümüz oturma gurupları’dır.

Ebat olarak bir salon takımı kadar gösterişli ve şık olmasa da daha çok spor bir havası vardır, günlük kullanım için çok uygundur. İzmir Koltukcu olarak her türlü Köşe Koltuk Döşeme konusunda İzmir geneli size hizmet etmek için varız. Köşe Koltuk

Köşe Koltuk Döşeme ve Köşe Koltuk Tamiri

Koltuk Yüzleme, işlemi esasen Köşe Koltuk Döşeme yapılan ürünlerin süngerleme ve üzerine kaplanan kumaşlar vasıtasıyla son halinin verilmesi anlamına da geldiği için koltuklar için tercih edilen kumaşlar ve Köşe Koltuk Döşeme işini yapacak olana Usta’lar işin görselliği ve kalitesini belirleyen en önemli etkendir diyebiliriz.

Koltuk döşeme ustalarımız itina ile verilen modellerin iskeletini yapar.

Yeni iskeletleri kapladıkları gibi, müşterilerimize halihazırda var olan eski Köşe Koltuk döşemesinin yenilenmesi seçeneğini de sunarlar.

Koltuklarınızı evinizden alıp onların üzerindeki eski, yıpranmış,yırtılmış eski kumaşını ve özelliğini yitirmiş eski süngerleri çıkarır.

Koltuğun metal ya da ahşap olabilen iskeleti üzerinde gerekli gördüğü ufak tamir ve onarım işlemlerini yapar.

Daha sonra koltuğu yeni süngerlerle kaplar. Bu süreçten  sonra müşterimizin seçmiş olduğu kumaşları kullanarak koltuğu tekrar kaplayarak yeni bir görünüme kavuşturuyoruz.

Oturma grubunuzun çok eskidiği ve yenilenmesi gerektiği durumlarda,

· Koltuklarınızın döşemelerinin uzun süreli kullanım yüzünden yıpranıp hasar gördüğü, kalıcı lekelerle sahip olduğu durumlarda

· Koltuk süngerlerinin uzun yıllar kullanıma dayalı konforunu yitirmesi halinde,

· Koltuğunuzun modelin, desenini ve rengini değiştirmek istediğiniz zaman,

· Bir salonu yeniden dekore ederken,o zamanın favori renkleri ile değişim yapmak istediğinizde,

· Evinize kısıtlı bir bütçeyle farklı bir hava vermek istediğinizde, koltuk döşeme hizmeti konusunda İzmir Koltukcu ’dan yardım alabilirsiniz.

Koltuk Döşeme, eski koltuklarınızı değerlendirirken, daha az para harcayarak yeni bir koltuk takımına sahip olmanın en uygun yoludur.

Danışmanımız ile yapacağınız görüşmenin ardından,bizim ile çalışmak isterseniz sizi hiç yormadan servis aracımız Döşemelik Kumaşlarla sizi ziyarete geliyoruz.

Koltuğunuzun modeline uygun kumaşları size sunarak seçim yapmanız konusunda da yardımcı oluyoruz,sonrasında Koltuk Kaplama yapılmak üzere alıp atölyemize getiriyoruz.

2.581 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara