+905059403778

Sosyal Medyada Biz}

HEDİYELER SİZİ BEKLİYOR
Kampanya kapsamında bize iş yaptıran müşterilerimiz için eşine dostuna referans olarak bizi tavsiye eden müşterilerimiz için sürpriz hediyelerimiz olacak
BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Torbalı Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Torbalı Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

Torbalı Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri

İzmir geneli sektörümüzde hizmet veren bir firma olamanın gururunu yaşıyoruz,

Torbalı koltuk döşeme konusu,tam anlamıyla, bir imalatçı tarafından planlanan ve yapılmış olan genellikle ahşap ya da metal profil ile temeli atılan Koltuk, Oturma Grubu, Köşe Takımı, Berjer, Jozefin, Chester, Sandalye, Klasik Koltuk, Modern Koltuk Takımı üretilecek olan ürün neyse artık,iskeletinin üzerine gerekli destekleyici malzemeler koyulduktan sonra sünger ile kaplama işlemi tamamlanır ve sonra koltuğun tasarımına uygun şekilde uygun olan kumaşla kaplanıp kullanılabilir şık bir hale gelmesi işlemine Koltuk Döşeme ya da Koltuk Kaplama denmektedir.

Koltuk Yüzleme, işlemi esasen Döşeme yapılan ürünlerin süngerleme ve üzerine kaplanan kumaşlar vasıtasıyla son halinin verilmesi anlamına da geldiği için koltuklar için tercih edilen kumaşlar ve Torbalı Döşeme işini yapacak olana Usta’lar işin görselliği ve kalitesini belirleyen en önemli etkendir diyebiliriz.

Koltuk döşeme ustalarımız itina ile verilen modellerin iskeletini yaparak,yeni iskeletleri kapladıkları gibi, müşterilerimize halihazırda var olan eski koltuklarının döşemesinin yenilenmesi seçeneğini de sunarlar. Koltuklarınızı evinizden alıp onların üzerindeki eski, yıpranmış,yırtılmış eski kumaşını ve özelliğini yitirmiş eski süngerleri çıkarır, koltuğun metal ya da ahşap olabilen iskeleti üzerinde gerekli gördüğü ufak tamir ve onarım işlemlerini yapıp, daha sonra koltuğu yeni süngerlerle kaplar. Bu süreçten  sonra müşterimizin seçmiş olduğu kumaşları kullanarak koltuğu tekrar kaplayarak yeni bir görünüme kavuşturuyoruz. 

Torbalı Koltuk Döşeme,Torbalı Koltuk Tamiri,Torbalı Çekyat Tamiri ve Döşeme

· Oturma grubunuzun çok eskidiği ve yenilenmesi gerektiği durumlarda,

· Koltuklarınızın döşemelerinin uzun süreli kullanım yüzünden yıpranıp hasar gördüğü, kalıcı lekelerle sahip olduğu durumlarda 

· Koltuk süngerlerinin uzun yıllar kullanıma dayalı konforunu yitirmesi halinde,

· Koltuğunuzun modelin, desenini ve rengini değiştirmek istediğiniz zaman, 

· Bir salonu yeniden dekore ederken,o zamanın favori renkleri ile değişim yapmak istediğinizde,

· Evinize kısıtlı bir bütçeyle farklı bir hava vermek istediğinizde, koltuk döşeme hizmeti konusunda İzmir Koltukcu ’dan yardım alabilirsiniz.

İzmir Torbalı İlçesinde Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri hizmeti alabileceğiniz başlıca Mahalleler:

Torbalı 7 Eylül Mahallesi Koltuk Döşeme,

Torbalı Atatürk Mahallesi Koltuk Döşeme,

Torbalı Çapak Mahallesi Koltuk Döşeme,

Torbalı Cumhuriyet Mahallesi Koltuk Döşeme,

Torbalı Ertuğrul Mahallesi Koltuk Döşeme,

Torbalı Muratbey Mahallesi Koltuk Döşeme,

Torbalı Özbey Mahallesi Koltuk Döşeme,

Torbalı Tepeköy Mahallesi Koltuk Döşeme,

Torbalı Mahallesi Koltuk Döşeme,

Koltuk Döşeme, eski koltuklarınızı değerlendirirken, daha az para harcayarak yeni bir koltuk takımına sahip olmanın en uygun yoludur.

Koltuk Döşeme, eski koltuklarınızı değerlendirirken, daha az para harcayarak yeni bir koltuk takımına sahip olmanın en uygun yoludur.

3.200 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara